Akrep Yuvası - Cüneyt Arkın

Akrep Yuvası – Cüneyt Arkın

Akrep Yuvası - Cüneyt Arkın

Komiser Kemal (Cüneyt Arkın) kaçakçılık çetelerini haklamak için yemin etmiş bir Türk polisidir. Kemal sürekli bu çetelere karşı operasyon, yapıp kaçakçılık yapmalarına engel olur. İşlerini sürekli, engelleyen Kemal’e karşı çeteler birlik olur babaya giderler.Oda Kemal’in öldürülmesine karar verir.  Kemal’i öldürmeye kalkışırlar ancak bunu beceremezler. Bir kiralık katil tutmaya karar verirler. Bunun içinde en uygun kişi olarak hapisten yeni çıkan Kadırgalı (Eşref Kolçak)’ı görürler.

Ona teklifi götürürler ancak, o bu işlere tövbe ettiğini söyler. Zamanla paraya ihtiyacı olan Kadırgalı teklifi kabul eder. Birinci ve ikinci denemesinde onu öldürmeyi beceremez. Bu arada Kemal uzun süredir görmediği annesi ve ağabeyiyle karşılaşır. Ne kadar acıdır ki, ağabeyini bir silahlı çatışmada kaybeder. Kadırgalı’nın üçüncü öldürme girişiminde yaralı olanak Kemal kurtulur, ancak kadırgalı yakalanır. Kemal ağabeyine öldürenlere karşı da intikam yemini eder. Devamı için artık filmi izleyebilirsiniz :)


Aşağıdaki bağlantıdan filmi indirip, yüksek kalitede izleyebilirsiniz.
http://www.yesilcamevi.com/renkli-filmler-78/akrep-yuvasi-(1977)-cuneyt-arkin-banu-alkan-16120/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>