Ay Aman Of – Zerrin Egeliler

Ay Aman Of - Zerrin Egeliler

Hasan (Aydemir Akbaş) Mustafa (Tevhit Bilge)’nın yanında çalışmaktadır. Hasan hergün işten kaçarak sinemaya gider Zerrin Egeliler Filmleri izlemektedir. Tesadüftür ki sürekli sinemada ustasına yakalanır ve mahalle ortasında dayak yer. Hasan ve ustasının bu hareketleri mahalleliye güldürü malzemesi olmuştur. Zerrin (Zerrin Egeliler) hem erotik filmlerde oynayıp hemde şarkıcılık ve striptrizcilik yaparak hayatını devam ettiren bir kadındır.

Bir gün Zerrin’in, Hasan’ın yaşadığı kasabaya şov yapmaya gelecektir. Bunun haberini alan Hasan yerinde duramaz, yıllardır hayallerinde yaşattığı kadını canlı olarak görme fırsatı yaşayacaktır. Ve Zerrin kasabaya gelir, şovunu sergiler. Sahnedeki persormansıyla herkesi büyülemiştir. Hasan zevkten dört köşe olmuştur. Ancak Cesur (Cesur Biçer) ve arkadaşı Kamil(Kamil Sesli)’nin başka planları vardır. Zerrin şovunu bitirdikten sonra patronu Engin(Yüksel Gözen) ve ekibiyle yola koyulmuşlardır. Cesur Ve Kamil bir anda otobüsün önünü keserek Zerrin’i kaçırırlar. Samanlıkta, Cesur Ve Kamil sırasıyla tecavüz edeler. Hasan rüyalarını süsleyen Zerrin’i samanlıkta bitkin halde bulur. Onu gören Zerrin bağırmaya başlar. “Ne duruyorsun? haydi sende zevkini al. Kirlet beni!” diye ağlamaya başlar. Bunun üzerine kalbi kırılan Hasan böyle bir amacının olmadığını, Zerrin’e kendisini kurtarmaya geldiğini söyler. Zerrin, ondan Jandarma’ya haber vermesini ister. Hasan, hızla jandarma’ya haber verdi. Zerrin, samanlıktan Hasan’ın sayesinde kurtuldu.

Zerrin kasabadan ayrılırken, hayatını kurtaran Hasan’a benim davetlim olarak istanbul’a gelir misin? der. Hasan, Zerrin’in dünyasının bir yalan olduğunu ve kendisine yer olmadığını düşünüp Zerrin’i reddeder. Zerrin’in kasabadan gitmesine rağmen Hasan hala mutludur. Sevdiği rüyalarındaki kadının hayatını kurtarmıştır ve onu düşlemeye devam ederek yaşamını sürdürür.

Bu filmi hemen izlemek için bu bağlantıya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir